Hakkımızda

Türkiye’nin köklü ve güçlü markası: KAYATEKS

Ülkemizde ve yurtdışında 1989 dan buyana hizmet veren KAYATEKS MAKİNA; çorap kovanı ve burun dikiş aparatı imalatı yapmaktadır. ADNAN KAYA tarafından kurulan firmamız üretimi, deneyimi ve ürünlerinin yüksek kalitesiyle kendi alanında bir marka haline gelmiştir. Firmamız, girdiği tüm alanlarda da lider olmayı başarmıştır. Özellikle kaliteli üretime önem veren KAYATEKS MAKİNA, patentli bir markadır. Kaliteli hammadde seçimi ve üretim aşamalarında kullandığı ileri teknoloji ürünü CNC makineleri ile dünyadaki dev firmalara bu sektörde KAYATEKS MAKİNA‘nın varlığını kanıtlamıştır.

KAYATEKS; Lonati, Sangiacomo, Dakong, Matec, gibi tek silindir çorap örgü makinaların yanı sıra Lonati Bravo, Bentley Komet, Matec gibi makinaların çift silindir kovanları ve Lonati Burun Kapama SbyS parçalarını da üretmektedir. Standart çorap kovanlarının yanı sıra müşterilerine özel tasarladığı kovanlar ile de hizmet vermektedir.

Rekabetin olmazsa olmazı kabul edilen KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi imalat operasyonlarının daha hassas ve standartlara uygun yapılmasıbakımından büyük önem taşımaktadır.
KAYATEKS MAKİNA; tüm engellerin karşılıklı bilgi alışverişi ile aşılacağı bilincini taşıyarak tecrübeli ve dinamik ekibi ile özel imalatlarınıza yönelik ürünler tasarlamaktadır.

Türk milletinin özünde var olan zoru başarma inancı ile üstün bir gayret sarf ederek çalışmaktadır.
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız temel prensip olarak minimum sorun maksimum verimlilik anlayışıyla hareket etmektedir. Bugün bünyemizde barındırdığımız CNC kontrollü makinalar ve robotlar ile 7/24 üretim yapabilmenin haklı gururunu taşımaktayız. 89 dan bu yana yaptığımız başarılı çalışmalarla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmanın gönül huzurunu, sevincini yaşamakta ve sizlerle paylaşmaktayız.

En derin saygı, en içten sevgi ve en iyi dileklerimizle…

Misyonumuz / Vizyonumuz

KAYATEKS; gelecekte de geçmişte olduğu gibi sürekli gelişme isteği, modern üretim anlayışı ve yaptığı teknolojik yatırımları ile Türkiye’de öncü olmayı, müşteri beklentilerinin üzerinde kalite ve ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, Türkiye’deki konumunu koruyarak aynı zamanda da dünyada bilinir bir çorap kovan üreticisi olmayı vizyonu olarak kabul etmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin beklenti ve sorunlarını önemsiyor, en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.